Кращий сайт для жителя села

Зеленський & Путін: хто піде на більші поступки

Майбутня зустріч президента Зеленського з президентом Франції Макроном, канцлером Німеччин Меркель і президентом Росії Путіним (вона відбудеться 9 грудня в Парижі) стала головною темою політичного життя. І відтіснила на задній план навіть  таку надважливу тему як земельна реформа.

Частина українців вважає, що домовлятися з Путіним немає сенсу, адже як казав Бісмарк – угоди з Росією не варті паперу на якому вони написані. Цікаво виразився на цю тему один із російських бізнесменів, що втік від переслідування за кордон. Коли журналісти у нього запитали, що він порадить Зеленському перед розмовою із російським лідером, той з гумором відповів: не повертатися до Путіна спиною і зашити кишені.  Натяк на те, що Путін його обдурить.

Утім не усе так однозначно. Спробуємо разом із вами спрогнозувати результат. Хто з учасників зустрічі буде на нашому боці? Макрон більше налаштований на перемир’я із Росією. Меркель теж не проти миру, але вона буде грати на українських умовах. Чи погодиться Путін на серйозні поступки?  Ні в якому разі! Чи поступиться йому Зеленський?  Навряд чи. Йому не дозволять це зробити серйозні антиросійські настрої в суспільстві, що сформувалися за час війни.

Тож, швидше за усе підпишуть  загальний документ, про продовження перемир’я, обмін полоненими, подальше розведення військ. Це все дуже потрібно Україні. А навіщо це Путіну? Він може продовжувати війну скільки завгодно, поки потоки нафто- і газодоларів йому це дозволяють. Дуже просто. Він хоче примирення з Заходом: санкції досі боляче б’ють по російській економіці. Утім, прогнози річ невдячна. За кілька днів ми з вами про все дізнаємось.

Ігор Вікторов

Новини

Господар

Здоров'я