"Сільські відомості" —
улюблена газета Черкащан

Повідомили про замінування 13-ти людних місць у Черкасах

17 травня Черкаси зазнали масової атаки інформаційних терористів.
Близько 15 години, на електронну адресу обласного управління Нацполіції надійшов електронний лист російською мовою з попередженням про: «кровавый сюрприз по сравнению з которым взрыв Чернобыля ничто». Терористи повідомляли про замінування 17 об`єктів із масовим перебуванням людей, серед яких торгівельні центри Будинок торгівлі, Кооператор, Дніпро Плаза, Транзит, Любава, ТРЦ Депот, перетинальний центр, ТЦ Аладдін; Гранд Маркет на Митниці, ТРЦ «Хрещатик Сіті», Гранд Маркет на вул. Надпільна, Гранд Маркет на вулиці Пальохи, Грін Сіті, база Євробуд на вул. Хоменка, пологовий будинок на вул. Чехова, Пологовий будинок у ПЗР.  Також у електронному листі була вимога перерахувати 7 мільйонів євро на біткоїн рахунки.

Згадані об’єкти вибухотехніки обстежували понад 6 годин, було евакуйовано тисячі людей. Зокрема породіль з пологових будинків перевозили в інші медичні центри, або відпускали додому. О 21 годині було повідомлено, що жодного вибухового пристрою не виявлено

За наслідками події ГУНП відкрило кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

За вчинене “мінеру” загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Подібна ситуація того дня сталась і у Харкові. Там на предмет замінування перевіряли

19 торгових центрів.

Новини

Поради господарю