"Сільські відомості" —
улюблена газета Черкащан

Хто на Черкащині переміг у мажоритарних округах?

Як відомо, половина депутатів в український парламент обирається за списками партій (про тих, хто обрався за списками, читайте у рубриці «Політбюро» нашої газети), а половина за мажоритарними округами, яких на Черкащині сім. Кого ж обрали черкащани?

Станом на вівторок результати виборів у мажоритарних округах Черкащини наступні. По 194 округу із центром у місті Черкаси перемогла Любов Шпак – ректорка Східноєвропейського університету, висунута політичною партією «Слуга народу» (її підтримали 47,27% виборців). По 195 округу, із центром теж у Черкасах (але сюди входять Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони) переміг син відомого бізнесмена Олексія Арсенюка – Олег Арсенюк (47,24%). Його, як і Любов Шпак, висунула партія «Слуга народу».

По 196 округу із центром у Корсуні, черговий «Слуга народу»  Андрій Стріхарський (38,57%) сенсаційно переміг Геннадія Бобова (27,39%).

По 197 округу із центром у Каневі відомий шоумен Олександр Скічко (50,56%) завдав нокаутую чого удару Владиславу Голубу (18%).

По 198 округу із центром у Смілі переміг колишній нардеп Сергій Рудик( він набрав 28,91% голосів).  А ось на 199 округові з центром у Жашкові чергова сенсація – «Слуга народу» Сергій Нагорняк(36,59%) переміг Валентина Ничипоренка (34,19%).

Ну і на 200 округові  з центром у місті Умань з фантастичним результатом  69,41% голосів переміг діючий народний депутат Антон Яценко.
Ось так голосувала Черкащина. У багатьох випадках висуванцям від «Слуги народу» не потрібно було особливо напружуватися в агітації. Достатньо було стати висуванцем від цієї політичної сили.

Станіслав Стеценко

Новини

Поради господарю