Кращий сайт для жителя села

Як дорогий насос для поливу городу замінити пластиковою пляшкою .

Поливати город треба і багатьом з нас доводиться носити для поливу важкі відра. Однак спростити полив може не тільки насос, але і вкрай просте і разом з тим геніальне пристосування, яке можна легко зробити самостійно.
Для виготовлення цього пристосування вам будуть потрібні: шланг, пластикова пляшка і резервуар з водою.
Конструкція вкрай проста. У звичайної пластикової пляшки, в нашому випадку півторалітрової, відрізаємо дно.

Кришку з пляшки знімаємо, а різьбу на її шийці обточуємо, щоб вона не заважала шлангу.

Надягаємо шланг на обточене горлечко пляшки, щоб полегшити собі завдання, його можна попередньо нагріти. Місце з’єднання додатково фіксуємо за допомогою хомута або дроту і готово!
Опускаємо пляшку в бочку з водою, нахиляємо її під водою так, щоб з пляшки вийшло усе повітря. Як тільки воно вийде, пляшка починає «всмоктувати» воду. По мірі зменшення рівня води в бочці, пляшка під вагою води в ній також буде опускатися на дно.
Покладіть шланг вільніше, щоб йому було куди рухатися. Якщо шланг у вас занадто м’який і перегинається від контакту з бочкою, тим самим перекриваючи воду, додатково зміцніть це місце, наприклад, за допомогою невеликого бруска і хомутів.
Тепер тільки переносимо кінець шланга туди, де рослини потребують поливу і вода буде текти туди самоплином. Звичайний, відомий з фізики принцип «сифона» буде вам вірно служити.

Новини

Господар

Здоров'я