Кращий сайт для жителя села

«Влада диявола» взяла гору над священником

Його затримали під час отримання посилки повної амфетаміну, що прийшла з Черкас

29 листопада поліцейські затримали ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору (Української православної церкви Московського патріархату), що у місті Запоріжжі, Іліодора, помічника  митрополита Мелітопольського та Запорізького Луки під час отримання на «Новій Пошті» посилки з великою кількістю амфетаміну. Посилка, зазначають Мелітопольські ЗМІ, приїхала до Запоріжжя з Черкас.

Отримувати «цінний» вантаж із священником  нібито приїхав протоієрей, який залишився за кермом авто і, побачивши затримання, встиг повідомити про пригоду керівництво  єпархії.

На порятунок своїх людей протягом 20 хвилин приїхали представники єпархії з директором охоронної фірми, однак це нічим не допомогло затриманому.

Щодо інциденту Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Андрій Коваленко) заявив наступне: «Зі скорботою в серці підтверджую, що клірик нашої єпархії був затриманий правоохоронними органами. Затриманого клірика я знаю давно, з тих пір, коли був ще намісником Глинської пустині. Я знав також і про його наркозалежність. Але я бачив і його покаяння, і його бажання позбутися від цієї недуги. Зі свого боку робив все можливе для того, щоб допомогти йому в цьому.

Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги наркозалежності. Але влада диявола, на жаль, знову взяла гору над ним». «Він також повинен відповісти за законом і перед органами правопорядку. Я готовий зі свого боку надати необхідну допомогу для розслідування цього інциденту”.

Слідство намагається з’ясувати особу, що з Черкас відправила священнику посилку.

Новини

Господар

Здоров'я