Кращий сайт для жителя села

Не ходіть у вбиральню «про всяк випадок»

Є проблеми про які соромляться говорити. Одна з них – проблема з сечовим міхуром.
Медики назвали 6 речей, які конче потрібно знати жертвам ін¬фекцій сечовивідних шляхів та інших проблем із сечовим міхуром.
Не ходіть до вбиральні про всяк випадок. Багато з нас відвідують туалет, навіть не відчуваючи гострих позивів, особливо люди з проблемним се¬човим міхуром. Однак у нас в організмі є спеціаль¬ний механізм попередження про те, коли нам слід його спорожнити. І якщо він не активується повноці¬нно, то робити цього не треба. Інакше ми порушимо важливий процес, і з бігом часу наше тіло буде вва¬жати, що спорожняти сечовий міхур потрібно за найменшої наявності в ньому рідини.
Пийте якомога більше води. Якщо у вас проблеми з сечовим міхуром, то не варто уникати вживання рідин. Навпаки, треба пити якомога біль¬ше. Щоправда, робити це слід поступово, зберіга¬ючи інтенсивне зволоження протягом усього дня. Для чоловіка це приблизно 10 склянок води або два з половиною літри, а для жінок — 8 склянок. Якщо ночами ви надто часто ходите в туалет, то можна трохи зменшити споживання води в другій половині дня за рахунок першої.
Стежте за сечею. Потрібно спостерігати за силою струменя й за кольором сечі. Існують різні природні варіації, але блідо-жовтий колір — найлі¬пший, бо так він дає знати про достатнє зволоже¬ння. Темна і з неприємним запахом сеча може бути
ознакою зневоднення, а ось зовсім прозорий и ко¬лір свідчить про те, що ви забагато п’єте.
Уся увага — дієті. Різні продукти харчування й напої можуть призвести до подразнення сечового мі¬хура. Серед них: перероблене м’ясо, деякі молочні продукти, включно з твердим сиром та підсолодже¬ним йогуртом, помідори, овочі, приготовані в тома¬тному соусі, деякі фрукти на кшталт ананасів та лимо¬нів, спеції, шоколад, соєві продукти, алкоголь, цитру¬сові продукти, газована вода та всі напої з кофеїном.
Не соромтеся використовувати предмети, які можуть вам допомогти. Мова йде про спеці¬альні труси чи прокладки, а також інші пристрої від нетримання. Крім того, коли людина пам’ятає, де саме поблизу неї розміщено туалет, вона почува¬ється набагато впевненішою.
Стежте за своєю мікробіотою. Людство по¬чинає розуміти, наскільки важливі ці мільйони мі¬кроорганізмів, що живуть у нас в травному тракті. «Хороші» бактерії допоможуть боротися з «погани-ми» бактеріями, що провокують цистит та Інші поді¬бні неприємності. Саме тому конче потрібно наля¬гати на пробіотики та спеціальні добавки призначені для кишкових бактерій.

Новини

Господар

Здоров'я