Кращий сайт для жителя села

Оригінальні поради для догляду за взуттям у сезон дощів і снігу

РОЗВОДИ ВІД РЕАГЕНТІВ ВИДАЛИТЬ РОЗЧИН ОЦТУ

Основною проблемою, пов’язаною з ушкодженням осін­нього й зимового взуття, є те, що асфальт посипають реагентами, що містять велику кількість солі та інших хімікатів. Якщо вчасно не очищати взуття від цих реагентів, то воно може стати непридатним, бо отримає невивідні розводи зі світлими обрисами. Для того, щоб цього не сталося, треба щонай­менше раз на 2–3 дні очищати взуття розчином оцту. Ідеальний розчин – 3 ложки оцту на півлітра теплої кип’яченої води.

Важливо! Якщо додати забага­то оцту в розчин, то шкіра може отримати опік у вигляді світлої плями. Потрібно дотримуватися пропорцій.

ЗАМШУ ЧУДОВО ВІДЧИСТИТЬ СУХА СКОРИНКА ЖИТНЬОГО ХЛІБА

У радянські часи не було но­вомодних жорстких щіточок для чищення замшевого взуття від за­бруднень. Зате в кожної людини в будинку міг би знайтися шматок житнього хліба. Отже, щоб чудово очистити пори й щербинки замші від бруду й пилу доріг, по яких ходимо, потрібно гарненько ви­сушити шматочок житнього хліба (висушувати потрібно кілька днів), а потім гарненько очистити ним замшу. Навіть якщо на взутті виявляться крихти, досить лише пройтися у взутті 100 метрів, щоб від них не залишилося і сліду.

А ще пара від чайника – уні­версальний засіб для чищення замші. Не варто думати, що пара здатна завдати міфічної шкоди шкірі або порушити її цілісність. Просто піднесіть забруднені ді­лянки взуття до струменя пари на відстані приблизно 20 см, а потім прочешіть ворс силіко­новою або будь-якою іншою щіточкою для замші.

Новини

Господар

Здоров'я