Кращий сайт для жителя села

Усі хвороби від печінки

Понад 80% хвороб, що вражають організм люди¬ни, можуть бути спричинені проблемами в роботі печінки. Це унікальний орган, який виступає в ролі універсального фільтра. Саме від стану печінки залежать хімічний склад крові, мета¬болізм, обмін речовин, синтез ко¬рисних речовин та гормонів, а та¬кож виведення токсинів з органі¬зму.
Якщо описувати простою мо¬вою, то печінка бере участь майже в усіх процесах, що відбуваються в організмі. Тому, якщо до її здоров’я недбало ставитися, то це обов’язково десь «спливе», й далеко не найкращим чином.
Ті чи ті проблеми в роботі печінки можуть спро¬вокувати шкірні захворювання, про-блеми з суглобами, імпотенцію та неплідність, збій місячних циклів, онкологічні захворювання, геморой, ура¬ження кровоносних судин, утворення каме¬нів у нирках, серцево-судинні захворювання, анемію, алергійні реакції та інші недуги.
Тому бережіть свою печінку: правильно харчуй¬теся, а також вживайте корисні для печінки фітозасоби: настій трави парила, розторопшу, оливкову та інші олії тощо.

Новини

Господар

Здоров'я