Кращий сайт для жителя села

Чотири помилки, яких треба уникнути, прикрашаючи ялинку

Ялинка – найголовніший атрибут новорічних свят. Стилістка інтер’єру Карлін Даффі назвала помилки, яких варто уникати під час її прикрашання.

ЗАНАДТО БАГАТО МІШУРИ

Додавання мішури на різдвяну ялинку може стати приємним завершальним штри­хом, проте важливо не переборщити.

«Проблема з мішурою в тому, що вона привертає занадто багато уваги й зводить нанівець усі старання красиво розташувати іграшки на ялинці», – розповідає експертка.

ЗАБАГАТО КОЛЬОРІВ

Перед тим, як прикрасити ялинку, визна­чте колірну гаму, в якій хочете оздобити дерево. Це може бути традиційна палітра з червоним і зеленим або пастельні відтінки. Важливо, щоб кольори гармоніювали. Це допоможе уникнути надмірної строкатості.

ЗАНАДТО ЯСКРАВІ ГІРЛЯНДИ

Різнокольорові гірлянди можуть мати вигляд трохи застарілий і занадто яскравий, відволікаючи увагу від інших прикрас. Тому варто вибрати гірлянди зі спокійним світ­лом або заховати ті вогники, які видаються занадто яскравими.

ДЕШЕВІ ПЛАСТИКОВІ КУЛЬКИ

Багато магазинів пропонують дешеві різдвяні прикраси з пластику, проте вони зазвичай неякісні. За словами Даффі, не­має необхідності витрачати гроші на по­купку дорогих прикрас. Але якщо хочете, щоб іграшки мали достойний вигляд хоча б кілька років, то придбайте тканинні або пошукайте щось з іншого, більш міцного матеріалу.

Новини

Господар

Здоров'я