Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 22 — 28 березня

ОВЕН (21.03-20.04). Приймайте себе та ближніх такими, якими вони є насправді. Спробуйте бути природніші та простіші. Початі справи будуть успішні, не пропустіть цей момент. Вас може дратувати, що все йде не так, як вам би хотілося.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Проблеми емоційно вимотали вас, намагайтесь створити собі комфортну обстановку, спілкуйтеся з приємними та цікавими людьми. Робота займе багато часу, але вона не буде пріоритетною у вашому житті.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ловіть мить удачі, і намагайтеся її утримати, працюйте на свій успіх, у вашій кар’єрі й особистому житті — продуктивний період. Поспішайте реалізовувати свої таємні мрії, відкривайте нові перспективи.

РАК (22.06-23.07). Відчуття власної значимості виникне не на порожньому місці, і використайте плідний період сповна. Успіх у справах буде залежати від ваших організаторських здібностей, та не обійдеться й без конкурентної боротьби.

ЛЕВ (24.07-23.08). Настав час для вирішення багатьох питань мирним шляхом, імовірний компроміс без шкоди для ваших інтересів. Можливе ухвалення доленосних рішень, виявіть максимум активності й принципіальності.

ДІВА (24.08-23.09). На вас чекають приємні зустрічі й спілкування з цікавими людьми. Цілком можуть налагодитися стосунки з дітьми та сусідами. Суперечки з бюрократами та паперову тяганину допоможуть здолати друзі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не зациклюйтеся на минулих досягненнях, зберіться з силами та рішуче подолайте новий рубіж. За витрачені зусилля будете винагороджені сповна. Починається період кар’єрного росту та матеріальних досягнень.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Чим детальніше ви розпишете плани важливих справ, тим простіше вам буде з усім впоратися. Не дозволяйте стороннім втручатися у ваші наміри. Час звільнитися від зайвого і спілкуватися з тими, кого цінуєте.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Схоже, вам хочеться нових стосунків. Використайте цей стан для з’ясування загадок у вашому житті. Ви можете здивувати своїх друзів і знайомих несподіваною поведінкою, але це лише приварне до вас увагу.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Основні події тижня будуть пов’язані з родиною і домівкою. Пам’ятайте, що будь-які зміни мають відбуватися в розумних межах. Поцікавтеся думкою авторитетної для вас людини, не вирішуйте все самостійно.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зустрічі та нові знайомства виявляться плідними. Вам під силу зачарувати будь-яку компанію. Варто закласти фундамент для майбутніх важливих змін в особистому житті. У незнайомій обстановці виявіть такт і стриманість.

РИБИ (20.02-20.03). Сприятливий час для переходу до нового виду діяльності, змін у кар’єрі. Ви цілком здатні побудувати найскладнішу комбінацію заради досягнення мети, яка ніяк не хоче піддаватися. Однак, результат може злегка розчарувати.

Новини

Господар

Здоров'я