Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 5 — 11 квітня

ОВЕН (21.03-20.04). Ви станете розсудливішими, і будете вирішувати багато проблем раціональними методами, без зайвих емоцій. Стежте за конкурентами, не бовкайте зайвого, ваша інформацією може обернутися проти вас.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Купа проблем потроху зменшується, і вас може охопити трудовий ентузіазм. Не втрачайте можливості повчитися у інших і поділитися своїм досвідом з ними. Можуть надійти пропозиції нової роботи або підробітку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Удалий і радісний для вас період. Збуваються ваші давні мрії, реалізуються важливі плани. Просування вперед у кар’єрі й в особистому житті. Особливо приємні події очікують на вас у вихідні.

РАК (22.06-23.07). Досить напружений в емоційному плані час, але вас будуть підтримувати друзі й близькі люди. Не варто піддаватися песимістичному настрою, женіть від себе похмурі думки. Ви побачите, що все змінюється на краще.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам слід уникати людей зі складним характером і негативним ставленням до життя, тому що ви можете піддатися їх впливу. Доведеться розриватися на частини, щоб встигнути всюди одночасно і виконати обіцяне.

ДІВА (24.08-23.09). Життя буде бити ключем, хоча багато своїх планів доведеться докорінно переглянути. Зібравшись із силами, вам удасться реалізувати важливі проекти, що прихилять до вас увагу друзів та близьких людей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Сприятливий період у професійній діяльності. Вам випаде можливість налагодити важливі зв’язки. Боріться з найменшими сумнівами у власних силах, краще попросити про допомогу, ніж відмовитися від дій.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача нині на вашому боці. Будь-які справи увінчає успіх. З’явиться можливість підняти свій професійний авторитет. Вам довірятимуть й чекати від вас допомоги. Не робіть цього на шкоду особистому життю.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам раптом захочеться знайти нових ділових партнерів, яскраво виявити себе на роботі, і отримати по-справжньому глобальні результати. Здатність помічати дрібні деталі імпонує вашим партнерам, як і ваша інтуїція.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зросте ваш творчий потенціал, і ви можете отримати багатообіцяючу пропозицію. Шанс упускати не варто, але будьте уважні, перевіряйте надійність партнерів. Будете схильні наобіцяти більше, ніж зможете виконати.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Будьте обережні, покладаючись на колег і друзів. Вони можуть вас підвести або спровокувати на непотрібний фінансовий ризик. Щоб усе пройшло благополучно, не варто розповідати про свої плани усім, кого знаєте.

РИБИ (20.02-20.03). Женіть від себе геть тужливі думки. Зараз не час будувати грандіозні плани, але удача буде супроводжувати в малих справах. Зосередженість дозволить уникнути помилок. Може надійти пропозиція, яку варто обміркувати.

Новини

Господар

Здоров'я