Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 22 — 28 лютого

ОВЕН (21.03-20.04). У вас з’явиться шанс скорити чергову позахмарну вершину, недосяжну для багатьох. Водночас, у вас прибуде обов’язків. Ви поринете в безперервний потік важливих справ, обирайте з них невідкладні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Коли ваші партнери роблять крок назустріч, не обов’язково шукати в цьому підступ. Ідеальний час для реалізації нових ідей у фінансовій сфері. Також час предметно поміркувати про ремонт оселі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекають позитивні зміни у кількох сферах життя. Те, що видавалося недосяжним, саме прийде вам в руки. Ваш досвід і майстерність складуть сприятливе враження на нових знайомих.

РАК (22.06-23.07). Більше розсудливості й рішучості, і ви досягнете бажаної мети. Але краще не експериментувати, а використовувати традиційний підхід. Більшість своїх життєвих планів доведеться докорінно переглянути.

ЛЕВ (24.07-23.08). Захоплення роботою варте схвалення, тільки не доводьте себе до виснаження перевантаженнями. Постарайтеся бути поблажливіше до друзів, вони абсолютно щиро вірять у те, що роблять, хоч і помиляються.

ДІВА (24.08-23.09). Ваше переможний наступ у справах продовжиться з потроєною силою. Щоб не почуватися вичавленим лимоном, дотримуйтесь філософських поглядів на події, що відбуваються. Не прагніть осягнути неосяжне.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не затівайте нічого нового, а просто впорядкуйте все старе, позбудьтеся дурних думок про людей і життя в цілому. Намагайтеся не дратуватися через дрібниці, інакше вам пригадають старі образи.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас чекає розчарування у ділових партнерах. Ваша ініціативність і рішучість будуть сприйматися з насторогою. Варто почати діяти активно, і ви відразу ж отримаєте проблеми. Втішить вас щире кохання.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас чекає емоційно напружений тиждень. Усі ваші досягнення будуть пов’язані з подоланням труднощів. Живіть сьогоденням, помічайте і радійте позитивним подіям. Щось втішне неодмінно трапиться!

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень обіцяє бути не таким напруженим, як попередній, але тривог і хвилювань, однаково, не уникнути. Якщо ви захочете відгородитися від конфліктів, не тільки говоріть, а й слухайте, враховуйте думку інших.

Новини

Господар

Здоров'я