Кращий сайт для жителя села

Багато городників відзначають, що в 2020 році все погано росте

Це стосується як городніх культур, так і квітів. Фахівці називають цей рік одним з найбільш неродючих, а причиною цього є багато екологічних та побутових факторів, які разом дають негативний вплив на врожай.

ЧОМУ ВСЕ ПОГАНО РОСТЕ

Першим негативним фактором називають погоду. Багато фахівців відзначають аномальні температури влітку 2020 року, які не співвідносяться з тим, як повітря вихолоджується у вечірній час. У багатьох регіонах удень фіксують критично високу температуру повітря, до 38-40°C, а ввечері – 18-20, що суттєво ускладнює життя не лише людям, але й рослинам.

Різкі перепади температур Чому в 2020 році все погано росте й що з цим робити? призвели до того, що ґрунт не встигає зафіксувати певну температуру, сприятливу для здорового росту культур. У результаті вони виростають хворими.

Другою причиною фахівці називають виснаження ґрунтів. Фермерські господарства й поля займають значну кількість території, особливо в аграрних областях, але після збирання врожаю найчастіше за ґрунтом не доглядають належним чином. Фахівці відзначають, що землі потрібні підгодівля і добриво навіть тоді, коли там нічого не росте, щоб у майбутньому рослинам було досить мінералів.

ЯК МОЖНА ПОКРАЩИТИ ЯКІСТЬ УРОЖАЮ

Негативний вплив погоди можна знівелювати, хіба що значно покращивши ґрунт. Насамперед слід визначити його стан, чи достатньо в ньому вологи, бо це позначається, в першу чергу, на рослинах. Між се- зонами врожаю землю необхідно підживлювати, додавати перегній і періодично копати. Важливим елементом для догляду за ґрунтом є відпочинок. Одні й ті ж культури не рекомендується саджати два роки поспіль на одній земельній ділянці, оскільки це несприятливо впливає на стан ґрунту

Новини

Господар

Здоров'я