Кращий сайт для жителя села

Для кожного насіння потрібна своя земля

Чому погано сходить розсада? Може ви використовуєте землю без урахування того, що в ній вирощуєте?
Для посіву насіння томатів, селери, перцю, баклажанів можна змішати в однако¬вих пропорціях дернову або листову землю з тор¬фом і піском. Можна взяти по 3 частини дернової або листової землі і перегною, змішати з 1 частиною пер¬літу (вермікуліту). Також підійдуть змішані в одна¬ковому обсязі дернова земля, торф, перегній і перепріла деревна тирса.
Для перцю кількість пере¬гною бажано трохи збіль¬шити (можна за рахунок дернової землі).
На відро такої ґрунтосуміші рекомендується додати 10-15 ст. л. золи, 3-4 ст. л. суперфос¬фату, 1 ч. л. сечовини, 1 ст. л. калію.
Для огірків, гарбуза, кабачків та інших баш¬танних культур підійде така суміш: по 3 части¬ни перегною і торфу, по 1 частині перепрілої тир¬си і піску. Бажано додати 1 склянку деревної золи, 2-3 ст. л. суперфосфату, 10 г сірчанокислого калію. Можна також приготувати ґрунтосуміш із торфу, пе¬регною, перепрілої тирси, взятих у рівних кількостях, і доповнити тими ж компо¬нентами, що й у поперед¬ньому рецепті.
Під капусту рекомен¬дується змішати по 1 час¬тині дернової землі, торфу і перегною. Можна додати 1 частину піску. Нерідко городники успішно використовують таку суміш: по З частини дернової, листо¬вої землі, перегною і 1 час¬тину дренажного матеріалу. Обов’язково потрібно дода¬ти на 1 відро ґрунтосуміші 10-15 ст. л. золи, 2-3 ст. л. суперфосфату, 1 ст. л. сір¬чанокислого калію, можна 1 ч. л. сечовини.
Для вирощування роз¬сади качанного сала¬ту взяти по 3 частини торфу і перегною, по 1 частині дернової землі і піску. Можна вдобрити ґрунтосуміш 30-35 г нітроамофоски, попередньо розчинивши її у воді.

Новини

Господар

Здоров'я