Кращий сайт для жителя села

Окраса вашого квітника: садові кали

Цю квітучу культуру можна по праву вважати справжньою прикрасою саду або квітника.
Для посадки кал рекомендується вибирати тіль¬ки сонячні місця або, у край¬ньому випадку, півтінь. Бажано, щоб земля була родючою, з низь¬ким рівнем кислот¬ності. На глинистих ґрунтах ці квіти теж можна висаджува¬ти, якщо поперед¬ньо перекопати ділянку і внести при перекопуванні рівні частини піску й торфу.
Ідеальний час для садіння — травень. Але сприятливий період визначається за температурою повітря, що стабільно тримається вище нуля та відсутністю нічних заморозків.
Для кожної бульби необхідно зробити окрему ямку глибиною від 5 до 10 см.
Посадковий матеріал поміщають у ямку, присипають ґрунтом і щедро поливають. Відстань між рослина¬ми 30-40 см. Глибина посадки залежить від розміру бульби. Не рекомендується сильно ущільнювати землю на поверхні посадкової ямки.
Основний догляд складається зі своєчас¬ного зрошення, внесення добрив і розпушу¬вання. Шкідникам кали здатні протистояти самостійно, без профілактичних заходів.
Для підтримки оптимального для рослин рівня кислотності ґрунту реко¬мендується додатковий полив з вико¬ристанням лимонної або оцтової кислоти. Підкислений розчин готують з розрахунку 1 ст. л. кислоти на 10 л води і вносять у ґрунт 2-3 рази за літо.

Новини

Господар

Здоров'я