Кращий сайт для жителя села

Перевірте своє насіння

Що посієш — те і вродить. Перевірте, чи вистачає насіння. Перегляньте насіння, відкладене на зберігання. Перевірте його схожість і купіть нове за потреби.
Витрата насіння на 1 ква¬дратний метр грядок така: кабачки — 0,4 г; горох — 20 г; огірки — 0,8 г; редька зимова 0,7 г; редька літня -1,5 г; ре¬дис — 2,5 г; салат листковий — 0,4 г; морква, петрушка — 0,6 г; квасоля — близько 15 г.
Так само враховуйте терміни зберігання насіння: найдовше зберігають схо¬жість патисони, огірки, ка¬бачки, гарбузи — до семи ро¬ків. А ось петрушка й селера
всього один-два роки. Перець, салат, шпинат, бу¬ряк, морква, баклажани — до трьох років. Квасоля, редь¬ка, горох — чотири-шість років. Капуста, томати — до п’яти років. Причому огірки з несвіжого насіння дають менше пустоцвітів.
Але така схожість на¬сіння збережеться лише за дотримання належних умов зберігання: темпера¬тури близько +5°С і воло¬гості не нижче 55%. Виняток — баштанні й огірки, вони полюбляють більш теплі умови. Якщо не можете забезпечити таку низьку температуру, то зберігай¬те насіння у приміщенні, подалі від опалювальних приладів і, найголовніше, дотримуйтесь однієї і тієї ж температури постійно, бажано близько +17”С. За її різких перепадів насіння може впріти. Так само не запаковуйте його в щільні поліетиленові пакети, адже насіння має дихати.

Новини

Господар

Здоров'я