Кращий сайт для жителя села

Хитруємо з пральним порошком.

І навіть зробимо його самостійно

Є проста хитрість, завдяки якій порошок навіть найдешевшої марки продемонструє ефективність. Хитрість полягає в тому, що деякі господині не засипають пральний порошок у відсік пральної машини, який для цього передбачений.
Вони спочатку розчиняють порошок у теплій воді, а потім заливають готовий розчин у барабан пральної машини.

У чому позитив цього способу? По-перше, зменшується витрата прального порошку. По-друге, він починає діяти з перших секунд роботи пральної машини. По-третє, на випраній білизні не залишиться білого нальоту від порошку, який нерідко залишається у звичайних випадках. По-четверте, порошок набагато краще виполіскується.
А як зробити пральний порошок вдома?
Мийний засіб на основі господарського мила можна зробити самостійно. Для цього знадобиться: 5 літрів води; 100 гр. господарського мила; 400 гр. соди; 200гр. бури; 15 мл ефірної олії.
Потрібно влити в каструлю п’яту частину води та висипати туди попередньо натерте мило і варити до повного його розчинення. Потім закип’ятити залишок води й додати соду. Після чого суміш потрібно добре розмішати й влити ефірну олію. Після охолодження рідкий порошок розлити в ємності.

Новини

Господар

Здоров'я