Кращий сайт для жителя села

Щоб у винограду були великі грона і крупні ягоди.

Для того, щоб підвищити якість майбутнього врожаю, зробити ягоди великими та солодкими, фахівці радять провести спеціальні підживлення для винограду на основі органічних складів у першій половині або на початку серпня.
1. Готуємо поживний «еліксир» для винограду: наповніть 10-літрове відро на третину курячим послідом, до вінець залийте водою. Настоювати тиждень. У результаті – у вашому розпорядженні насичений концентрат, який використовують лише у розбавленому вигляді: на відро води – літр добрива. На один дорослий кущ буде достатньо відра розбавленого підживлення.
2. Усі знають, що мульчування – це дуже добре. Щодо винограду в якості мульчі найкраще підійдуть хвоя або тирса – вони значною мірою підвищують кількість цукрів у ягодах у процесі визрівання.
3. Слідкуйте за станом молодих пагонів, особливо, якщо на вулиці спекотна і посушлива погода. Молоді листочки погано переносять палюче сонце, тому, якщо є можливість, у цей час краще притінити виноградник. Також підвищити опір спеці допоможе частий полив вранці або ввечері, поки сонце ще не таке активне.

Новини

Господар

Здоров'я