Кращий сайт для жителя села

Чому Кадиров погрожує Зеленському й чому почалося загострення на фронті?

Однією з найрезонансніших подій останнього тижня стало вбивство російськими найманцями українського військового медика. Він ішов надати допомогу військовому, що підірвався на міні. Операцію з порятунку було узгоджено і з росіянами, і з ОБСЄ , військовий був у білому жилеті й білій касці. Але коли він дійшов до пораненого, з трьох боків почався обстріл.

Президент Зеленський виступив із заявою (процитуємо): «Україна повинна завжди знати ціну обіцянкам тієї сторони». Президент помітно уникав слів «Росія чи російська сторона». Уникнув відповіді Президент іще в одному випадку. Керівник Чечні Рамзан Кадиров у жорстких виразах вимагав у нього повторних вибачень (раніше Зеленський уже вибачався) за начебто висміювання його в шоу «Квартал-95». Якщо ні, то, мовляв, «вам доведеться відповісти переді мною». Крім того, він натякав на те, що Зеленському час телефонувати Путіну, і назвав війну на сході України громадянською .

В Офісі Президента України відповіли, що коментувати слова ватажка Чечні немає сенсу. Мовляв, кожен може заявляти все, що хоче. Може й так. А може й ні. Особливо, якщо звучать погрози Президентові країни.

Паралельно на адресу Зеленського й України прозвучали жорсткі заяви кума Путіна Медведчука й керівника російської делегації в Мінську Козака. На думку низки політологів, загострення на фронті й усі ці заяви – ланки одного

ланцюга. Путін незадоволений Зеленським. Не справдилися надії на швидкий перехід України в лоно «руського міра». І Росія віднині робитиме ставки на прихід дійсно проросійських сил – Медведчука і Ко. І обережність Зеленського в коментарях щодо дій Росії нічого не змінить. То, може, варто почати називати речі своїми іменами?

Ігор Вікторов

Новини

Господар

Здоров'я