Кращий сайт для жителя села

За кольором обличчя визначаємо проблеми зі здоров’ям

Якщо у вас рум’яні щічки, не поспішайте радіти: можливо, вам слід звернутися до кардіолога. Так, медики стверджують, що колір шкіри обличчя розповідає про хвороби краще, ніж можна собі уявити.
Отже, синюватий відтінок шкіри. Він може з’являтися на лобі, щоках і губах та є свідчен¬ням захворювань легенів, най¬частіше — емфіземи легенів та бронхіальної астми. В такому ви¬падку зверніться до терапевта чи пульмонолога.
Якщо ж на щоках з’являються білі плями, а забарвлення шкі¬ри — блідо-жовте, то у вас, цілком можливо, астеноневротичний синдром (виснаження плюс не¬вроз) чи вегето-судинна дисто¬нія. Ваш шлях стелиться до не¬вропатолога.
Якщо ж у вас бліде обличчя,
то це одна з характерних ознак анемії. Якщо ж бліда не лише шкіра, а й окремі слизові обо¬лонки — внутрішні поверхні повік та губ, — то тут не обійтися без лікування у лікаря-гематолога.
Коричневі плями на вили¬цях і корені носа свідчать про виникнення хвороби нирок або інфекційного захворювання се¬чового міхура. Відвідайте уро¬лога.
Зеленуватий відтінок об¬личчя у кращому випадку сиг¬налізує про жовчно-кам’яну хворобу, в гіршому ж є проявом цирозу печінки або пухлини. Відвідайте гастроентеролога.
Жовтувате забарвлення шкіри та жовті плями на облич¬чі — ознаки запалення печінки і жовчного міхура. В такому ви¬падку краще відвідати хірурга.

Новини

Господар

Здоров'я