Кращий сайт для жителя села

П’ять звичок, які руйнують шлунок.

Лікарі назвали п’ять звичок, що можуть швидко зруйнувати ваш шлунок. Ось вони.

Нерегулярне харчування .  Якщо людина пропускає прийом їжі або свідомо відтягує цей час (наприклад, намагаючись схуднути), то шлунок виявляється порожнім. Травні соки, що утворилися в ньому, можуть почати дратувати його стінки. У результаті можуть виникнути виразки та гастрит.
Алкоголь. У людей, які регулярно вживають міцні напої, шлунок виробляє набагато більше кислоти, ніж потрібно. Підсумком цього стає сильний біль у ділянці живота та блювання. Вчені також з’ясували, що алкоголь суттєво збільшує ризик розвитку раку шлунка, підшлункової залози та товстої кишки.
Звичка дуже гостро все сприймати. Тривалий стрес може спровокувати неправильну роботу шлунка. В результаті вашими частими супутниками стануть — біль, печія, нудота та діарея. І це не повний перелік реакцій шлунка на хронічний стрес.
Швидкий прийом їжі. Поспішаючи, людина погано пережовує їжу, а отже, шлунку доведеться довше і старанніше працювати, щоб її переварити. Таке наднавантаження точно не корисне для здоров’я.
Пити каву вранці (натще). Ароматний напій збільшує секрецію кислоти у шлунку, що може призвести до кислотного рефлюксу або гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Лікарі рекомендують людям, які мають проблеми зі шлунком  повністю відмовитися від кави, або пити її тільки після прийому їжі.

Новини

Господар

Здоров'я