Кращий сайт для жителя села

Ці вісім продуктів значно прискорюють старіння людського організму

Деякі продукти здатні швид­ко прискорити старіння вашого організму й візуально додавати вік.

Алкогольні напої. Алкоголь – швидкий спосіб постарішати. Якщо вживати його щодня, а тим більше робити вибір на користь солодких коктейлів, то ваші колагенові во­локна зруйнуються, антиоксиданти втечуть, а печінка не скаже «дякую». Результат – в’яла зморшкувата шкі­ра кольору землі, яку не приведе до тями навіть тональний крем люксової марки. Але це зовсім не стосується невеликого келиха вина, особливо якщо воно сухе.

Цукор. Чи чули ви про «гліка­цію»? Це процес, який запускаєть­ся після кожних з’їдених цукерки або тістечка. Щойно цукор потрап- ляє в організм, він приклеюється до молекул еластину й колагену, внаслідок чого вони стають не­потрібними й припиняють функ­ціонувати. На жаль, цей процес незворотний і призводить до виникнення глибоких зморщок.

Сіль. Одна з обов’язкових умов молодості – наявність у клітинах шкіри достатньої кількості води. Але сіль, на жаль, призводить до зневод­нення і запускає процеси старіння. Зрештою шкіра стає сухою, в’ялою і набуває сірого відтінку.

Рафінована олія. Вона відрізня­ється гарним відтінком та приємним запахом, проте користі від неї за­мало. Поки йде процес перегонки, разом зі шкідливими речовинами вимиваються і корисні. Отже, ми, зрештою, отримуємо рослинні жири з добавками, які псують фігуру, на­ганяючи зайву вагу. У результаті засмічуються судини, а робота серцево-судинної системи залишає бажати кращого. А ось нерафінована оливкова або лляна олії, навпаки, покращують роботу організму й надають шкірі еластичність.

Трансжири. Для того, щоб шкіра мала здоровий вигляд, важливо за­безпечити нормальний кровообіг, тоді клітини отримають достатню кількість кисню і корисних мікро­елементів. Але якщо включити в ра­ціон трансжири, то судини почнуть засмічуватися, а рівень холестерину підскочить до найвищих позначок. То чи варте це того? Може, краще відмовитися від випічки, чипсів і маргарину на користь здоров’я і приємного зовнішнього вигляду?

Кава. Вона сприяє зневоднен­ню організму, а це означає, що й передчасній появі зморщок та старінню шкіри. Крім того, через каву зуби набувають неприємного жовтого відтінку, який зовсім не асоціюється з молодістю і красою.

Усе, що з борошна. Борошня­не призводить до різкого злету рівня глюкози, правда, це три­мається недовго. Зрештою за 30 хвилин рівень глюкози падає ще нижче. Такий процес стимулює бажання вжити цукор знову й формує залежність. Торти, кекси й білий хліб – продукти, які прово­кують харчуватися неправильно й призводять до зайвої ваги.

Смажені продукти. Смажені картопля, курячі ніжки й бекон руйнують клітини колагену, нада­ючи шкірі втомлений вигляд.

 

Новини

Господар

Здоров'я