Кращий сайт для жителя села

Чотири напої, які призводять до деменції .

Те, що ви п’єте, так само, як і те, що ви їсте, призводить до швидшого старіння вашого мозку чи, навпаки, сповільнює цей процес. Відмова від  вживання наступних чотирьох напоїв зменшить ризик виникнення деменції.

Алкоголь.. Як свідчать дослідження, результати яких опубліковані  у Lancet Public Health, алкоголь у великих кількостях зменшує розмір мозку, а ризик розвитку деменції, у  разі його вживання, збільшується  втричі.

Солодкі напої. Згідно з дослідженням, люди, які за тиждень випивають по 1-7 порцій напоїв із цукром, в 1,91 раза більше схильні до розвитку деменції та  хвороби Альцгеймера, ніж ті, хто відмовився від цих напоїв. А якщо людина за тиждень вживає понад сім подібних напоїв, то цей ризик зростає більш ніж у 2,5 раза.

Дієтичні напої. Проведене 2017 року дослідження свідчить, що напої зі штучними підсолоджувачами можуть підвищити ймовірність виникнення деменції, хвороби Альцгеймера, ішемічного інсульту. До того ж якщо людина питиме щодня більше однієї порції такого напою, ризик розвитку старечого слабоумства у неї буде майже втричі вищим.

Напої, що містять багато насичених жирів. До таких напоїв належать смузі, виготовлені на основі йогурту або незбираного молока, вершкові молочні коктейлі, відновлювальні напої з високим вмістом жиру. Їх краще замінити на воду, чай, каву, натуральні овочеві соки та інші низькокалорійні напої або напої, що не містять кілокалорій.

Новини

Господар

Здоров'я