Кращий сайт для жителя села

6 звичок, які підвищують ризик розвитку раку у кілька разів

Науковці визначили 6 звичок, від яких слід відмовитися, щоб уникнути розвитку онкології.
Зловживання солодощами. Взаємозв’язок між надмірним вживанням солодкого і ризиком розвитку раку молочної залози — встановлений остаточно. Проведені в лабораторних умов дослідження на мишах показали збільшення схильності до раку молочної залози серед груп гризунів, які отримували дозу цукру, яку щодня вживають жителі Західної півкулі.
Гарячі напої. Вчені застерігають: любителі надмірно гарячих напоїв мають вкрай високий ризик розвитку раку стравоходу. У мета-дослідженні, опублікованому на сторінках «Міжнародного журналу онкології» повідомляється, що постійний вплив на стінки судин гарячих напоїв може стати причиною розвитку ракових клітин.
Нічні зміни. Попри малу кількість досліджень, що вивчають взаємозв’язок між роботою у нічну зміну і ризиками розвитку онкології, встановлено, що нічна робота надає гнітючий вплив на імунні клітини, підвищуючи ризик розвитку різного роду запалень, що призводять до раку.
Малорухливий спосіб життя. Дослідники порівнюють шкоду від сидячої роботи з викурюванням двох пачок цигарок на день. Порушення надходження кисню до клітин і тканин організму під час сидячої роботи, призводить до порушення кровотоку. Це також викликає ряд запальних процесів, що провокують розвиток злоякісних клітин.
Ожиріння. Звичка багато їсти та мало рухатися призводить до накопичення зайвого жиру. Люди з надмірною масою тіла найчастіше схильні до розвитку раку стравоходу, кишківника, нирок, щитоподібної залози та ін.
Вживання БАДів і полівітамінів. Безконтрольне приймання вітамінів і БАДів може порушити нормальну функцію організму. Будь-який збій у системі може стати причиною розвитку небезпечних захворювань. Слід не забувати, що вітаміни є лікарськими препаратами, і приймати їх можна тільки за призначенням фахівця.

Новини

Господар

Здоров'я