Кращий сайт для жителя села

«Заповіді» вічної молодості.Міжнародна група лікарів і психологів розробила 10 «заповідей», дотримуючись яких, можна дещо подовжити і зробити приємнішим земне існування.

1. Не переїдайте! Замість звичних 2500 кілокалорій задовольняйтеся 1500. Тим самим ви влаштуєте розвантаження своїм клітинам і підтримаєте їх активність. Кліти¬ни швидше оновлюються, і організм стає менш сприйнятливим до захворювань.
2. Меню повинне відповідати вашому віку. У 30-річних жінок перші зморшки з’являться пізніше, якщо вони регулярно їстимуть печінку й горіхи. Після 40 років корисний бета-каротин, якщо за 50 — кальцій, який зміцнить кістки, та магній, який захистить серце. Чоловікам, стар¬шим за 40, потрібен селен (сприяє роз¬рядці стресу), що міститься в сирі й нир¬ках. Якщо досягли п’ятдесятиліття, слід частіше вживати рибу, яка захищає серце і кровоносні судини.
3.Робота до душі. Робота до душі сприяє омо¬лодженню мозку, стверджують учені. Деякі професії, на думку соціологів, допомага¬ють зберегти молодість. Це, наприклад, професії диригента, філософа, художника і священика.
4.Знайдіть свою «половинку»! Любов і ніжність є кращим засобом проти старіння. Під час статевого акту в організмі виробля¬ється гормон ендорфін, який ще називають гормоном щастя. Він сприяє зміцненню імунної системи.
5.Майте на все власну точку зору. Той, хто усвідомлено живе, значно рідше впа¬дає в депресію і буває пригніченим, ніж той, хто лише пасивно пливе за течією.
6.Рухайтеся! Навіть вісім хвилин занять спортом на день подовжують життя. У про¬цесі руху вивільняються гормони росту, ви¬роблення яких особливо скорочується піс¬ля тридцяти років.
7.Спіть у прохолодній кімнаті! Доведе¬но: хто спить за температури 17-18 граду¬сів, довше лишається молодим.
8.Час від часу тіште себе! Іноді всупереч усіляким рекомендаціям щодо здорового способу життя дозволяйте собі ласий шма¬точок. А якщо вам дуже сподобалися новий одяг або сумка, не варто відразу думати про економію.
9.Не слід завжди притлумлювати гнів у собі! Той, хто постійно звинувачує самого себе (замість того щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з близькими людьми), більше схильний до захворю¬вань, у тому числі й злоякісних пухлин. Як свідчать результати міжнародного тесту¬вання, 64% респондентів, які страждають від раку, завжди стримують гнів у собі.
10.Тренуйте головний мозок! Час від часу розв’язуйте ребуси, кросворди, грайте в ігри, що потребують розумової діяльності, вивчайте іноземні мови. Рахуй¬те в голові, а не на калькуляторі. Змушуючи працювати мозок, ви сповільнюєте процес вікової деградації розумових здібностей; од¬ночасно активізуєте роботу серця, системи кровообігу й обмін речовин.

Новини

Господар

Здоров'я