Кращий сайт для жителя села

Якщо ваш лікар робить наступні 4 речі, з ним потрібно розпрощатися.

Здорові стосунки будуються на довірі і повазі. Це золоте правило для будь-яких стосунків. За словами дослідника і експерта з прийняття медичних рішень Талії Мирон-Шац, це також відноситься і до ваших відносин з лікарем.

Коли ви вибираєте лікаря, важливо відчувати зв’язок з цією людиною. Завдяки цьому ви отримаєте краще лікування і поліпшите стан свого здоров’я. Якщо ви помітили в кабінеті лікаря будь-які з перерахованих нижче закономірностей — що ж, можливо, прийшла пора з ним розлучитися:

Він не дивиться вам в очі. Ви бачите, коли лікар знаходить час, щоб подивитися на вас, це показує, що він дійсно слухає вас і розглядає вас як особистість, а не наступний пацієнт у своєму списку.

Він не вітається. Приділення трохи часу пацієнтам є важливим моментом. Багато лікарів, зазвичай, обмежені в часі. І те, що з вами привіталися, говорить не тільки про ввічливість і вихованість лікаря. Ви важливі для цього лікаря, і він щиро про вас піклується.

Він каже, що це все у вас в голові. Такий сценарій часто трапляється з жінками в медичних установах. Ви скаржитеся на безліч симптомів, а лікар говорить вам, що проблема має психологічні корені або, може бути, у вас просто стрес. Але вас повинні сприймати всерйоз. Більш того, йдеться про ваше здоров’я. Адже якщо ви відчуваєте, що щось не так, краще перевірити ще раз. Запитайте: «Чи може бути інше медичне пояснення цих симптомів?». Якщо лікар продовжує ігнорувати ваші побоювання, що ж, може бути, пора знайти нового лікаря.

Він проти будь-яких альтернатив. За словами Мірон-Шац, люди часто бояться запитати свого лікаря про додаткову думку або альтернативу, боячись потенційно показати неповагу до його думки та досвіду. Однак питання про альтернативні варіанти   або методи лікування не означає, що ви не довіряєте своєму лікарю.

Ми в повному праві виявляти свої побоювання і сумніви. Ви можете сказати: «Ви знаєте, лікарю, я чую вас, але я не впевнений» Але якщо лікар закритий для альтернатив, це поганий знак.

Новини

Господар

Здоров'я