Кращий сайт для жителя села

Яке дерево посадити біля будинку, щоб привабити удачу і достаток.

Якщо людина хоче стати щасливою, заможною фінансово, то її потрібно посадити навколо будинку дерева, які притягують статки і удачу. Про це говорять і народні прикмети і фен-шуй. Чи вірити в це, визначайтеся самі.
Клен
Удачу і щастя це дерево приваблює. Чим воно старше, чим воно більше за розмірами, тим швидше людина, яка живе в будинку, стає успішною. Також клен здатний рятувати будинок, біля якого росте, від негативної енергії. За рахунок цього потреби в грошах його мешканці ніколи не будуть відчувати.
Каштан
Цвітіння у цього дерева незвичайне, дуже красиве. Але добре воно не тільки цим. Каштан здатний притягувати фінансове благополуччя до тих, хто живе в будинку. Потребувати грошей, живучи поблизу каштана, люди точно не будуть.

Горобина
Це дерево символізує родючість. Воно здатне приносити в будинок щастя і позитивну енергію. А ще воно може принести удачу в справах, підняти бойовий дух тим, хто проживає в будинку.
Калина
На майбутнє мешканців будинку, поруч з яким вона росте, це дерево впливає найкращим чином. Калина покращує самопочуття, дарує енергію і сили. А в такому стані індивід точно буде щасливим.

Верба
Матеріальне благополуччя і достаток — те, що символізує згадане дерево. Верба сприятливо впливає на ділову сферу людини, на її відносини з соціумом.
Адаптуватися до будь-яких обставин і зловити удачу за хвіст людина зможе, якщо поруч з її житлом зростатиме верба.
Модрина
Заспокоїти людину це дерево здатне за короткий проміжок часу. Модрину слід посадити біля будинку, якщо справ накопичилося багато, якщо це тисне на психіку і печалить. Модрина сприятиме благополучному вирішенню проблем, шум її віття заспокоїть тих, хто живе поруч.
Згідно з фен шуй, якщо хоча б одне зі згаданих дерев зростатиме поблизу вашої оселі, це дозволить залучити примхливу удачу. Вона не покине вас ніколи, особливо, якщо ви ще й буде доглядати за деревом-талісманом.

Новини

Господар

Здоров'я