Кращий сайт для жителя села

Як позбутися гризунів на городі – 2 перевірених методи.

Миші періодично з’являються в будь-якому городі, від набігу дрібних гризунів ніхто не застрахований. А боротися з ними треба, адже вони гризуть стебла рослин і кору дерев, поїдають насіння, плоди, що лежать на землі.
Не варто сподіватися, що позбутися гризунів допоможе ваша кішка. Досвід показує, що більшість домашніх, та й вуличних котів мишей ловити не поспішають.
Хімія теж часом підводить, тим більше, що використовувати агресивні засоби не зовсім розумно, адже вони потрапляють в ґрунт.
Є два 2 способи, як позбутися гризунів надовго. Такими способами боролися з гризунами ще наші бабусі і досі ці методи актуальні.
Перший спосіб — це посадити в городі бузину чорну або червону. Там, де є ця рослина, гризуни не живуть, бо в її коренях міститься синильна кислота, яка дуже токсична для мишей. Один кущ бузини — і мишей на городі немає.
Другий спосіб — це розкласти городом бадилля помідорів. Гризуни не переносять специфічного запаху помідорового бадилля, воно стане для них перешкодою на шляху в ваш город. Розкладіть бадилля між грядками, біля паркану — і проблема буде вирішена.

Новини

Господар

Здоров'я