Кращий сайт для жителя села

Подалі від телевізора, інтернету і неприємних людей.

Рівень стресу через загрозу війни та «Омікрону» у суспільстві на межі, вважає лікар Комаровський. Він знає як з цим боротися, інформує www.gospoda.com.ua

Вже декілька місяців ми тривожно відстежуємо новини і живемо у стресі. А коли людина довго чогось боїться, то раціональність відключається. Як же простим середньостатистичним українцям допомогти самим собі у домашніх умовах справлятися зі стресом . На це питання популярний педіатр відповів на каналі «Україна 24».
Важливо зрозуміти, вам просто стало страшно, чи це справжня панічна атака, – каже медик, – Тому що при реальній панічній атаці допомогти собі самому – складно, таких інструментів самодопомоги дуже мало.
Євген Комаровський нагадав, що ще у квітні 2020 року китайські медики дали статистику, що після перенесеного коронавірусу депресія та рівень суїцидів дуже високий. І тим, хто перехворів на ковід, важливо відвідувати психотерапевта .
«Що я можу сказати, послати людей до сімейного лікаря, щоб він виписав антидепресанти, які коштують близько тисячі грн на місяць?- каже лікар Комаровський,- Не кожен це робитиме. На жаль, у нас люди борються з депресією та тривогою алкоголем.
Тому перше, що треба зробити – спробувати забрати від себе негатив . Не дивіться ці страшні новини, рекомендує лікар, в такій кількості. Коли вам страшно, подумайте кого і що ви любите.
Любіть солодке – Бог із нею, з комплекцією, з’їжте цукерку, якщо це переключить увагу. Якщо у вашому оточенні люди, які вас дратують – то намагайтеся з ними менше спілкуватися», – радить Євген Комаровський,

Новини

Господар

Здоров'я