Кращий сайт для жителя села

Усе свербить? Причини не в шкірі!

Передусім потрібно піти до дерматолога, щоб визначити тип і стан шкіри. Якщо перебіг клімаксу був непростим, то та­кі симптоми також можуть бу­ти місцевими проявами го­рмонального дисбалансу, й тут якнайкраще допоможе гі­неколог.
Також слід перевірити рівень глюкози в крові. Можливо, в жі­нки латентний цукровий діабет, про який вона не здогадується, але він дає про себе знати че­рез подібне свербіння.
Ще однією з імовірних причин сверблячки є проблеми з печінкою, зокрема, жировий гепатоз. Щоб визначити, чи це так, потрібно зробити УЗД печі­нки, здати печінкові проби, ниркові проби. Ці те­сти покажуть стан видільної си­стеми, адже якщо ці органи не справляються зі своїми функці­ями, це призводить до інтокси­кації організму та, як наслідок, — свербіння тіла.
Поки визначатимете причину таких симптомів, дещо приглу­шити дискомфортні відчуття на тілі можна, приймаючи содо-сольові ванни. У воду 33 граду­сів слід додати сіль і соду у спі­ввідношенні 2 кг солі й 100 г со­ди на 100 л води. Приймати ва­нну протягом 30—40 хвилин, бажано не занурювати у воду ділянку серця, щоб не збільшу­вати на нього навантаження, особливо, якщо воно у вас сла­беньке. Тоді, сидячи у ванні, по­ливайте себе солоною водою.
Ця процедура сприяє очище­нню організму через шкіру та зняттю з неї токсичного нава­нтаження.
Навіть якщо вам стане зна­чно легше після прийому таких ванн, обов’язково здайте аналі­зи та визначте причину поді­бних симптомів. Адже якщо відбувається постійна інтокси­кація, то очищення содо-сольовими розчинами через шкі­ру матиме нетривалий ефект і сверблячка може повернутися.
Допоки ви не визначили стан своїх внутрішніх органів, не ра­джу приймати напої, що очища­ють організм. Якщо є збої в ро­боті печінки та нирок, такими напоями ви їх можете лише по­силити. Вони стимулюватимуть роботу органів, але якщо ресу­рси печінки й нирок через хво­робу вичерпані, це поглибить дисбаланс у їх роботі, а відпові­дно — збільшить і тривалість їх відновлення.

Новини

Господар

Здоров'я