Кращий сайт для жителя села

Що скаже про вас поза в якій ви спите?

Вірите чи ні, але й поза, в якій ви щовечора засинаєте, дуже багато розповісти про кожного з нас.
У позі ембріона. Най¬більш поширена . Цікаве спо¬стереження — такій позі віддають перевагу вдвічі більше жінок, аніж чоловіків. Соньки, які регулярно заси¬нають саме так, на перший погляд здаються власника¬ми жорсткого характеру. Але коли ви пізнаєте їх ближче, то помічаєте, що це доволі чутливі й добродушні люди.
Порада: якщо в любите¬лях цієї пози ви впізнали і себе, то для кращого і здо¬ровішого сну рекомендуєть¬ся класти між колін подушку, хоча б маленьку. Це знизить напругу у м’язах та спині.
Солдатиком. Ви спите на спині, рівненько, склав¬ши руки вздовж тіла? Тоді ви стримані, спокійні, але вимогливі до себе та інших. Зауважте, регулярне спання у такій позі може призвес¬ти до виникнення проблеми хропіння.
Порада: «солдатикам» варто подбати в першу чер¬гу про матрац. Обирайте моделі жорсткі чи хоча б із середнім рівнем жорсткості.
Вільне падіння. Нео¬дмінно на животі, з повер¬нутою набік головою, а в обіймах — улюблена подуш¬ка. Впізнаєте себе? Кому¬нікабельного екстраверта, людину відверту, але все ж дещо вразливу — критику ви не дуже полюбляєте. Рішен¬ня приймаєте швидко, але стресових ситуацій намага¬єтеся уникати.
Порада: не найздоровіша поза, тому що в ній м’язи шиї не відпочивають, але якщо в іншій вам не спиться, тоді обирайте максимально низьку подушку. Чи підкла¬дайте подушку ще й під жи-віт — однією не обійтися.
Зіркою. «Зірки» сплять на спині, розкинувши руки навколо подушки. Теж так робите? Тоді ви з тих, хто завжди готовий допомогти,
вислухати і просто бути гар¬ним другом. Парадоксаль¬но, але «зірки» — інтроверти і не люблять бути в центрі уваги. Але, як і «солдатики», з часом можуть почати по¬хропувати…
Порада: спеціалісти ра¬дять під коліна класти по¬душку. Причина все та ж — уникнення перенапруження у м’язах.
Горілиць. Спите на спи¬ні, заклавши руки за голову чи подушку, — вітаємо, ви здебільшого людина опти¬містична й безтурботна і, що б не трапилося, по життю йдете з усмішкою. Друзі для вас — пріоритет номер один. Такі люди мають великі очі¬кування від життя.
Порада: просто насоло¬джуйтеся життям… і сном! Вам потрібна низька, не дуже м’яка по¬душка для спеціальної під¬тримки шиї, тому що хребет повинен бути у природному положенні.

Новини

Господар

Здоров'я