Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 14 — 20 лютого.

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень нестабільний і напружений. Вірте інтуіції, вона допоможе уникнути обману. Ваші проекти можуть виявитися непотрібними, але це не привід для розпачу. Обережніше з угодами, які пропонують нові партнери.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам доведеться мобілізувати свою мудрість і терпіння та зробити серйозну роботу над помилками. Можливо, захочеться стати невидимкою, щоб не привертати до себе зайвої уваги. Будьте уважні з близькими людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваше життя змінюється на краще, ви відкинете сумніви й підете вперед — до своєї мети. Кохана людина вас підтримає й приємно здивує. Ви переконаєтеся, що все робите правильно. Більше уваги приділіть дітям.

РАК (22.06-23.07). У вас з’явиться реальний шанс здійснити свої задуми, єдиним чинником, який буде перешкодою, буде ваша метушливість. Усе, або майже усе ви зможете реалізувати, якщо будете діяти неспішно, послідовно й логічно.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не перевантажуйте себе роботою. Не беріть на себе чужі завдання і проекти. Намагайтеся управляти своїм емоційним станом, щоб він не нашкодив близьким вам людям. Вдалий час для підбиття певних підсумків.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно зупинитися й замислитись, чи правильний вибір ви зробили. У професійних справах можливі кардинальні зміни, однак це не вплине на результат. Якщо виявите активність, з’явиться перспективний проект.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не варто поспішати з вирішенням проблем. Деякі з них зникнуть самі. Вдалий момент, щоб поговорити відверто зі своїм обранцем. Можливо, ви зрозумієте, що у вас різні цілі. Творчі ідеї переповнятимуть вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете з легкістю здолати практично всі труднощі, що виникнуть на вашому шляху. Якщо гори не згорнете, то хоча б зрушите з місця. Зараз, або ніколи. Слушна мить для зміни роботи, друзів й місця проживання.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Намагайтеся за будь-яких обставин зберігати спокій. Не потурайте своїм і чужим слабкостям. Стосунки з надійними партнерами покращаться і обернуться помітними зрушеннями в діловому і особистому житті.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви — важлива частина мозаїки. Ваша участь у подіях цього тижня може здатися незначною, але, насправді, буде визначальною. Від вас будуть потрібні відповідальність і здатність тримати ситуацію під контролем.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Життя повне несподіванок. Вас будуть оточувати або таємниці, або плітки. На них не варто звертати увагу. Просто робіть свою справу. Але не беріть на себе зайвих зобов’язань, інакше ви ускладните собі життя.

РИБИ (20.02-20.03). Займайтеся тільки рутинними справами, а все інше краще відкласти на майбутнє. Якщо ж якихось невідкладних справ не вдасться позбутися, намагайтеся вирішити їх у першу чергу. Організуйте собі кілька днів відпочинку.

Новини

Господар

Здоров'я