Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 20 — 26 грудня.

ОВЕН (21.03-20.04). Ви впораєтесь з будь-якою справою, якщо будете мати хоча б мінімальну уяву як це робити. Однак ви будете піддаватися нападам гніву й дратівливості. Це може перешкодити здійсненню вами ж намічених планів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Потрібна обережність у думках і діях. Намагайтеся тримати язика за зубами. Краще мати справу з перевіреними партнерами. Уникайте людних місць і гучних компаній. Звертайте пильну увагу на дрібниці й деталі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете і працювати і відпочивати із задоволенням. Ви відчуєте любов, радість і повноту життя. Ніщо не буде гальмувати ваше просування вперед, до наміченої мети. Керуйтесь інтуїцією і задумане здійсниться.

РАК (22.06-23.07). З’являться непогані перспективи на роботі, кар’єрний ріст і премія. Намагайтеся відновити стосунки зі старими друзями. Не втручайтесь в чужі конфлікти, вирішити їх однаково ви не зможете. На вас чекає радісна новина.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви зможете зайнятися економічними питаннями та внести конструктивні зміни у свою справу або у свій побут. Усе сприяє укладанню вигідних контрактів і вдалим поїздкам. Буде бажання згадати про давніх друзів.

ДІВА (24.08-23.09). Наступає вдалий час для далеких поїздок і планування майбутнього відпочинку на свята. Ваша конфліктність посилиться, тому що перед святами зростуть витрати. Згадайте про друзів, з якими давно не спілкувались.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Імовірне далеке відрядження, цікаві нові знайомства. Намагайтеся стримувати емоції, уважно стежити за своїми словами й поведінкою співрозмовників. У такий спосіб ви уникнете великих неприємностей.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Усе сприяє контактам, співробітництву, цікавим поїздкам. Сімейні проблеми почнуть непомітно зникати. Ваша працездатність дозволить вам показати себе з кращого боку й буде гідно поцінована.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Від того, як ви сплануєте тиждень, залежить, чи встигнете ви завершити важливі справи. Не витрачайте час на сумніви й вагання, дійте. Вам необхідно раціонально підійти до вирішення проблем, тож стримуйте емоції.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви занадто багато на себе звалили, грандіозні плани важко здійснити. Краще їх скоротити, об’єктивно оцінивши свої сили. Імовірні цікаві поїздки, що дозволять вам відволіктися від рутини і проблем.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Скористайтеся допомогою й порадами друзів і колег. Не варто захоплюватися розгадуванням чужих секретів, це може спровокувати плітки і інтриги навколо вас. Намагайтеся не метушитися через дрібниці.

РИБИ (20.02-20.03). Вам доведеться добре попрацювати, виконуючи поставлені перед собою завдання. Зате з’являться блискучі перспективи, які дозволять отримати прихильність високих персон. Кінець тижня прикрасить весела вечірка.

Новини

Господар

Здоров'я