Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 3 — 9 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Грядуть суттєвіі зміни в професійній сфері. Це серйозне випробування на міцність, від вас буде потрібна здатність до співробітництва і юридична грамотність. Заздрість колег засмутить, але стане гарним уроком.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Настає сприятливий період для реалізації кар’єрних планів, не пропустить важливу інформацію. Не витрачайте час на дрібне та рутинне,  ваша сила проявляється, коли ви зосереджені на чомусь одному.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не сліддолучатись до авантюр, уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він обіцяє підказати вірне рішення. У вас з’явиться можливість виконати своє найзаповітніше бажання.

 

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся дивитися на світ по-філософськи. Вас може тривожити внутрішня напруга. Цього дракона краще приручити до того, як він ускладнить вам життя. Уникайте непотрібних і неприємних зустрічей, розмов.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для навчання і підвищення вашого професійного рівня. Ваш авторитет може врятувати від краху одну дужу важливу справу, будьте готові взяти на себе відповідальність і отримати лаври переможця.

 

ДІВА (24.08-23.09). Зосередьтесь на найголовнішому, тоді дрібні неприємності не зашкодять прямуванню до мети. Не виключені деякі випробування і труднощі. Проте ви знайдете розуміння та підтримку, що додасть енергії і сил.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Рішучість і стрімкість — ось ваші основні козирі, а баритися і сумніватися — значить програти. Спокійно сприймайте неприємну інформацію. Удача буде сприяти тим, хто збирається вирушати в далеку поїздку.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Цей тиждень пройде під знаком дотепності та дару переконання — ви легко досягнете бажаного, якщо справді цього захочете. Магнетичній чарівності вашої особистості ніхто не може опиратися.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З’явиться можливість виявити себе в новій справі, що може принести додатковий прибуток. Але всі свої ідеї й пропозиції вам доведеться відстоювати. Вас може порадувати побачення або зустріч із друзями.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто живити плітки. Обставини сприятимуть упорядкуванню думок і справ. Гарненько подумайте, перш ніж втручатися у будь-які конфлікти. Вгамуйте агресивність, це час для відновлення гармонії.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Складіть плани на тиждень і чітко їх дотримуйтесь. Відстороніться від непотрібних контактів і порожньої балаканини. Критично подивиться на свої ідеї: наскільки вони реалістичні і життєздатні.

 

РИБИ (20.02-20.03). На роботі можуть виникнути дрібні неприємності, як результат невпевненість у своїх силах. Цінуйте й поважайте свою працю, не дозволяйте вам сісти на шию. Підтримка колег і друзів вам гарантована.

Новини

Господар

Здоров'я