Кращий сайт для жителя села

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 9 — 15 травня 2022

ОВЕН (21.03-20.04). Вам необхідно зосередитися на найважливішій справі.
Ви самі повинні визначити на якій саме. Прислухайтеся до думки навколишніх і змініть своє
сприйняття ситуації, що склалась.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ризиковані справи завершаться успішно, якщо ви правильно розрахуєте свої сили. Не відволікайтеся від головного, робіть свою справу. Є шанс, що удача посміхнеться вам і ваш добробут покращиться.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Необхідно виявити терпіння, та не очікувати негайних результатів від врегулювання застарілих проблем. Сприймайте людей, такими, які вони є насправді, а не у вашій уяві. Зверніть увагу на здоров’я.

РАК (22.06-23.07). Сприятливий період для зміни роботи. Намагайтеся врівноважити чаші вашого настрою та емоційного стану інакше ви можете змарнувати багато дорогоцінної енергії. Остерігайтесь шахраїв.

ЛЕВ (24.07-23.08). Обставини вимагатимуть від вас зосередженості і свіжості поглядів. Намагайтеся не переоцінювати своїх можливостей. Женіть від себе лінь, якщо не хочете упустити птаха удачі.

ДІВА (24.08-23.09). Краще не пробувати нічого кардинально нового і, тим більше — глобального. Будьте у гармонії з собою, створіть собі сонячний настрій, незалежно від погоди та природи. Подбайте про здоров’я.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви зараз як ніколи проникливі, використайте цей стан для з’ясування загадок свого життя. Для цього глибше аналізуйте інформацію і задавайте питання оточуючим. Удача буде на вашому боці.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача буде супроводжувати вас у всіх справах. Вас чекає прибуток і усіх у сердечних справах. А ще, зараз ви зможете вирушити в подорож, познайомитися з новими цікавими людьми.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам варто застосувати всю вашу дипломатичність, щоб уникнути конфлікту. Небажано заглиблюватись в роботу з головою. Будьте обережні зі словами і обіцянками. Не беріть на себе зайвих зобов’язань.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний тиждень. Перешкоди або обмеження на вашому шляху просто
зникнуть. Удача буде супроводжувати вас в усіх сферах життя, багато справ благополучно вирішаться. Можливі прибутки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваша енергія та натиск впливатимуть на всіх, з ким доведеться спілкуватись. Бажання виділитися з юрби може привести вас до давньої мети. Зважайте на поради близьких. Приділіть увагу коханим.

РИБИ (20.02-20.03). Вам необхідно напружено працювати, щоб домогтися успіху, при цьому доведеться виявити сміливість і наполегливість. Ваші відверті зауваження можуть ускладнити стосунки з колегами.

Новини

Господар

Здоров'я