Кращий сайт для жителя села

Новорічний салат

У новорічну ніч тра­диційні салати будуть практично на кожному столі, проте одноманіт­ність може втомити, тому зверніть увагу на цей ори­гінальний рецепт.

Інгредієнти: куряча груд­ка, чорнослив, сир, червона салатна цибуля, варені яйця, волоські горіхи, свіжі огірки, майонез, сіль, свіжий кріп, журавлина.

Кількість інгредієнтів господи­ні зможуть визначити самостійно залежно від кількості запроше­них гостей.

Приготування. Великі шматки філе покладіть у киплячу підсоле­ну воду з улюбленими спеціями. Почекайте, поки вода знову за­кипить, вимкніть плиту, накрийте каструлю кришкою і почекайте 20 хвилин. Курячі або перепелині яйця відваріть круто, дайте по­стояти в холодній воді, почистіть. Цибулю і м’ясо наріжте невелики­ми кубиками, огірки й чорнослив – смужками середньої довжини. Сир твердих сортів натріть на тертці з дрібними отворами.

Укладіть салат шарами в такій послідовності: м’ясо, цибуля, чорнослив, огірки, яйця, сир, подрібнені горіхи. Зверху салат прикрасити зеленню кропу і яго­дами журавлини. Майонез або ін­ший соус додати за смаком. Після приготування салат прибрати в холодильник на півгодини, щоб настоявся і просяк соусом.

Новини

Господар

Здоров'я