Кращий сайт для жителя села

Умієте заварювати чай? Зараз перевіримо

Чай п’ють практично у кожній домівці, але ось у когось він є смачним, а у декого — не зовсім. Існує кілька невеликих секретів, які допоможуть домогтися яскравого смаку чаю, у якому збережуться усі корисні речовини.
Правильно кип’ятити воду. Зазвичай для чаю люди намагаються кип’ятити воду у чайнику до максимуму, навіть не звертаючи свою увагу на температуру води. Фахівці вважають, що окріп — це мертва вода, яка не лише не залишає корисних властивостей у напої, але й погіршує його смак.
Для правильного приготування чаю, воду необхідно знімати «з вогню» до того, як вона повністю закипить, щойно у ньому починають з’являтися маленькі бульбашки. Для чаю така температура води буде ідеальною.
Прогрівання ємності для чаю. Людина, яка не знає про правила, звикла заливати чай окропом у холодному посуді, що є помилкою. Холодний посуд має властивість охолоджувати рідину, що стає причиною того, що чайна заварка не прогрівається повністю і вона одразу ж втрачає частину своїх смакових якостей.
Посуд можна нагріти, якщо підставити його під струмінь гарячої води, а також якщо налити у нього окріп і трохи почекати, потім вилити. Але після нагрівання посуду для чаю подальші дії необхідно прискорити, щоб не дати йому охолонути.
Правильне засипання заварки. Заварку необхідно засипати одразу ж, щойно посуд буде нагрітий. При цьому, не варто сипати ложку гіркою, а рекомендується трохи розтрусити листя у чайнику або у чашці, щоб прискорити вплив на нього гарячої води.
Правильне заливання заварки водою. Є два правильних способи залити заварку гарячою водою. Перший з них полягає у тому, щоб повністю залити чайник або інший посуд із заваркою водою, а також ретельно її перемішати. Пити чай у цьому випадку можна вже через 5-6 хвилин після заливання води. Цей спосіб є легким і швидким.
Другий спосіб вимагає більше часу для виконання. Для цього необхідно налити половину води на заварку і дати їй постояти кілька хвилин. У цей час заварка максимально набрякне від води і віддасть їй усі смакові якості та корисні речовини. Після цього посуд потрібно залити рідиною, що залишилася, і усе перемішати.

Новини

Господар

Здоров'я