Кращий сайт для жителя села

Дешеві засоби проти шкідників

Дешеві засоби проти шкідників

Як тільки з’явилися мура¬хи на кущах і деревах,значить, вони заселені попелицею. Мурахи харчуються солодкими виділення¬ми попелиці і пасуть їх на молодих зеле¬них пагонах. На почат¬ковій стадії, при невеликій чисель¬ності шкід¬ників, можна скористатися інсекти-цидними рослинами, які до цього часу вже повсюдно ростуть на ділянках і навколо них. Наприклад, проти попелиці і мідяниці можна використовувати настій листя кульбаби (або листя з корінням). Готують його так: 400 г подрібненого листя і коренів 2-3 години настоюють в 10 л теплої води. Проціджують і відразу ж використову¬ють для обприскування.
Щавель кінський. Для приготування настою беруть 300 г коренів або 400 г листя (або 350 г суміші), заливають 10 л теплої води, настоюють 3-4 години, проціджу¬ють і обприскують проти попелиці і кліщів.
Можна використовувати і чистотіл. Тільки будьте обережні, позаяк ця рослина отруй¬на. 1 кг подрібнених рослин заливають 10 л гарячої води, настою¬ють дві доби, процід¬жують і обприскують проти попелиці, кліщів і молодих гусениць.
Обприскування настоями і відварами трав потрібно проводити через 7-15 днів.

Новини

Господар

Здоров'я