Кращий сайт для жителя села

Йдемо на війну зі щурами.

Проблема щурів у обійсті досить серйозна. Адже з щурами впоратися буває не так-то легко. На відміну від тарганів або клопів, щури — тварини дуже хитрі. І кіт не завжди впорається з таким потужним противником.
Як же ефективно боротися з нахабними гризунами? По-перше, потрібно закрити всі тріщини, дірки і проходи, в які зможе протиснутися тушка дрібного гризуна. Для цього варто уважно оглянути весь будинок і використовувати правильний герметик. Пластикова основа не підійде: навіть миша легко зможе прогризти її якщо є бажання. Дерево і гума теж. Використовуйте міцні синтетичні матеріали і час від часу перевіряй проблемні місця.
Токсичні речовини рекомендуємо поєднувати з харчовими приманками. Щури дуже хитрі, і проста отрута їх не зацікавить. Більш того, вона повинна бути уповільненої дії. Інакше будь-яка особина, яка побачила, що з її родичкою стало відбуватися щось недобре, відразу зрозуміє, в чому причина. І так, хімікати повинні бути безпечними для людей і домашніх тварин.
Пастки і ультразвукові відлякувачі можуть допомогти, тільки якщо їх буде реально багато. Більш того, рекомендуємо використовувати відразу кілька різних видів, тому що щури, як і миші, дуже добре вчаться на своїх помилках. Через пару тижнів вони зрозуміють, що щуроловка небезпечна, а ще через тиждень навчаться діставати з неї їжу.
З народних засобів більш-менш дієвим способом є «атака» запахом. Гризунам дуже важливий нюх, і якщо вони його втрачають, то ні про яку безпеку не може бути й мови. Доводиться буквально завалювати своє житло різними пахучими рослинами. Можна виділити з них м’яту, полин, пижмо та іншу пахучу зелень. Кажуть, в справу може піти навіть нафталін.

Новини

Господар

Здоров'я