Кращий сайт для жителя села

Якщо у перцю скручуються листочки

Якщо у розсади перцю почали скручуватися листочки, слід вивчити як. На порушення агротехніки, як правило, першим реагує верхнє листя.
У вигляді човника. Коли мо¬лоді листочки набирають такої форми, це може сигналізувати про нерівномірний ріст різних частин листка. У більшості випадків проблема стосується тільки верхніх листків і пов’язана з недостатнім освітленням.
Збільшивши кількість світ¬ла, що потрапляє на роз¬саду, можна вирішити цю проблему
Униз. Знаючи, що перець не зносить перезволоження, багато хто з городників-початківців не проводить своєчас¬не зрошення рослин. У резуль¬таті, втрачаючи тургор, листова пластина загинається донизу. В цьому випадку полив виправить ситуацію.
Якщо ж листки не прос¬то опускають краї, а ще й починають згортатися в трубочку, це явна ознака навали шкідливих комах.
Шкідників слід видалити, а рослини обробити захисними препаратами.
Листочки можуть закручуватися вниз і при захворюванні верхівковою гниллю. У такій ситуації необхідно стабілізувати вологість ґрунту. Зниження кислотності також піде рослинам на користь.
Догори. Якщо листки розсади почина¬ють загинатися вгору, це сигнал про неста¬чу в ґрунті калію. Слід підживити розсаду добривами, що містять цей елемент.
Пам’ятайте: запобігти проблемі простіше, ніж лікувати. Створіть для розсади оптимальний водний, світловий і тепловий режим.
При скручуванні листя розсади перцю не можна вносити азотне підживлення — воно лише погіршить ситуацію

Новини

Господар

Здоров'я