Кращий сайт для жителя села

Як вибрати смачну диню

Смачна диня повинна пахнути приємно. Важкий солод¬кий запах свідчить про перезрівання. Також варто з підозрою стави¬тися до плодів, якщо вони нічим не пахнуть. Найімовірніше, вони ще не достигли.
Хороша диня має рівну красиву поверх¬ню без плям, вм’ятин і тріщин. Не беріть плід, який лопнув, оскільки в тріщи¬ни можуть проник¬нути хвороботворні мікроби. Спробуйте пошкребти шкірку нігтем: стиглу диню легко подряпати, а незріла залишиться неушкодженою.
При натисканні пальцем диня повинна пружинити. Якщо вона не продавлюється, значить, диня не дозрі¬ла, а якщо не пружи¬нить або навіть зали¬шається пляма від натискання, значить, вона перезріла.
Доторкніться до сліду від квітки («носик») і переконайтеся, що він у міру податливий. Якщо твердий, диня не визріла, а якщо дуже м’який — перезріла. А от хвостик на проти¬лежній стороні плоду має бути сухим.
Диня повинна мати характерне для сорту забарвлення. Якщо проступає зелений колір (крім випадків, коли зелені прожилки передбачені сортом), вона незріла.
Переконатися в стиг¬лості плоду можна, злегка вдаривши по ньому долонею. Стиг¬ла диня видає глухий звук, а не дзвінкий, як у кавуна.

Новини

Господар

Здоров'я