Кращий сайт для жителя села

В центрі Черкас з автоматичної зброї розстріляли бізнесмена.

Схожі злочини були характерні для України початку 90-х
22 вересня у центрі Черкас розстріляли 44-річного бізнесмена Михайла Козова. Подія сталася у кафе «Львівська майстерня шоколаду», що на вулиці Байди Вишнивецького, 34, через дорогу від Обласної адміністрації, інформує gospoda.com.ua
За повідомленнями очевидців та відео з камер спостереження, до кав’ярні, куди щойно зайшов бізнесмен з охороною, і де було багато відвідувачів з дітьми, увійшов озброєний автоматом чоловік в масці і одязі, як у спецназівця. Вигукнув «Всем лежать, работает СБУ!», випустив чергу в Козлова і поранив ще одну людину.
Далі кілер вибіг на вулицю, сів в автомобіль «Шкода» і поїхав Охорона бізнесмена підняла руки і не втручалася. Згодом спалений автомобіль з автоматом знайшли біля Дніпра неподалік «Долини троянд».
Михайла Козлова приватним автомобілем доставили до Третьої міської лікарні, проте медики не змогли його врятувати.
Козлов — засновник двох організацій: ГО «Організація захисту громадян» ) та ТОВ охоронна фірма «Сталь». З великою долею вірогідності можна сказати, що ця подія пов’язана зі збройними розбірками на Хрещатику, про які ми повідомляли у минулому номері.
За інформацією обласної прокуратури, Козлов був двічі судимий. Останнім часом пересувався по місту у колі охоронців: поряд із ним перебували до десятка молодих людей спортивної статури. За інформацією, поширеною низкою ЗМІ, Михайло Козлов понад рік мав конфлікт зі «смотрящим» за Черкасами Арамом. Смотрящий – людина з кримінального світу, що вирішує питання відносин між злодіями в місті та в місцях позбавлення волі..
Кілька тижнів тому правоохоронці «накрили» «смотрящего» Арама і вручили йому підозру «за розповсюдження кримінального впливу». Арам, ніби, залишив Черкаси і нині перебуває у Вірменії.
Криміногенна ситуація в області останнім часом значно погіршилася, подібні розбірки з автоматичною зброєю були характерні для Черкащині в 90-х роках.

Новини

Господар

Здоров'я