Кращий сайт для жителя села

Сльози, круасани, повітряна тривога. Чим супроводжувався візит Анджеліни Джолі в Україну.

Американська суперзірка, акторка й посланець доброї волі ООН Анджеліна Джолі з власної ініціативи і з гуманітарною місією прибула в Україну, охоплену війною, написало видання Фокус.

Першою про приїзд суперзірки повідомила журналістка Майя Підгорецька, яка випадково опинилася в тому ж кафе «Львівські круасани» на ринку Шувар, куди Джолі зайшла випити кави. Вона зняла акторку на відео, і дуже скоро запис розлетівся у Мережі.
За словами журналістки, незважаючи на світову славу та мільйонні статки, Анджеліна поводилася дуже скромно, усміхалася присутнім, а потім за кілька хвилин залишила заклад на авто.
«Нічого особливого. Просто Львів. Просто зайшла випити кави. Просто Анджеліна Джолі. Просто Україну підтримує весь світ», — написала Підгорецька.
Зіркою відео Майї стала не лише Джолі, а й хлопчик у навушниках, який сидів за столиком та уважно щось читав у телефоні, зовсім не звертаючи уваги на Джолі, яка була поряд (щоб поспілкуватися з актрисою хоч 5 хвилин багато людей у світі готові заплатити мільйони) . Пізніше з’ясувалося, що хлопця звати Юлік, він захоплюється малюванням.

У кафе розповіли, що Анджеліна Джолі обрала для себе круасан «Королівський», круасан із лососем і моцарелою, а також капучино.
У мережі вже пропонують за мільйон гривень купити залишки їжі, яку не доїла оскароносна акторка.
Під час візиту до Львова Анджеліна Джолі зустрілася на залізничному вокзалі міста з біженцями, які приїхали евакуаційним потягом із Покровська, Донецької області. При цьому акторка не могла стримати сліз, слухаючи історії людей, які рятувалися від війни.
Перебування суперзірки у Львові затьмарилося повітряною тривогою. Коли над містом зазвучали звуки сирени, що попереджає про ракетну небезпеку, Джолі разом з охоронцями й асистентами змушена була бігти до бомбосховища. Кадри однієї з найвідоміших акторок світу, яка прямує до захисної споруди. При цьому дехто намагався зробити селфі з акторкою навіть у такий момент.
На питання, чи не страшно їй, вона з усмішкою відповіла: «Ні, ні, я в нормі!»
Нагадаємо, місяць тому Джолі побувала в Римі, де відвідувала українських дітей у місцевому госпіталі. 

Новини

Господар

Здоров'я