Кращий сайт для жителя села

Додавайте в раціон часник. Особливо взимку.

Часник допомагає боротися із симптомами застуди. Завдяки антибактеріальним властивостям часник допомагає полегшити симптоми застуди та грипу. Ви можете залити окропом трохи часнику та імбиру й підсолодити цей напій медом, коли з’явля¬ються перші ознаки застуди.
Часник корисний у разі діабету. Діабет потре¬бує постійного контролю рівня цукру в крові. У цьому може допомогти здоровий та збалансований раці¬он. Дослідження показали, що сирий часник також допомагає знизити рівень цукру в крові.
Часник сприяє зниженню рівня «поганого» хо¬лестерину. Введення часнику в раціон сприяє змі¬цненню здоров’я серця. Часник здатен знизити рі¬вень «поганого» холестерину в крові, який відклада¬ється на стінках артерій та обмежує кровоплин.
Часник допомагає контролювати артеріаль¬ний тиск. Високий кров’яний тиск значно збільшує ризик серцевих захворювань. Згідно з дослідження¬ми, часник знижує артеріальний тиск. Приготуйте багатий на клітковину салат і додайте до нього тро¬хи подрібненого часнику. Ви також можете додати часник у свої супи та інші домашні страви.

Новини

Господар

Здоров'я