Кращий сайт для жителя села

Кращі домашні рослини для спальні .

Деякі види кімнатних квітів можуть заспокоїти нерви, зняти втому і поліпшити сон. Ось кращі з таких рослин.
Лаванда
Ця квітка як в свіжому, так і в сушеному вигляді добре знімає стрес, заспокоює і допомагає впоратися з безсонням. Єдиний недолік кімнатної лаванди полягає в тому, що вона вимагає ретельного догляду. Рослині потрібно багато світла і свіжого повітря, її необхідно правильно поливати. У теплу пору року лаванду потрібно поливати м’якою водою два-три рази на тиждень, а взимку — тільки один раз в сім-десять днів, інакше у квітки може загнити коріння.

Спатіфілум

На відміну від лаванди, спатіфілум досить невибаглива рослина, відмінно підходить для горе-садівників: її досить поливати раз на тиждень і не залишати на протязі. Ця рослина робить повітря в спальні більш чистим і зволоженим, позбавляючи його від алергенів, які можуть ускладнювати дихання уві сні.
Сансев’єрія
Цю вічнозелену багаторічну рослину також називають «Тещин язик». Більшість рослин перетворюють вуглекислий газ в кисень тільки вдень, але сансев’єрія може очищати повітря ще й вночі. Саме ця властивість робить її відмінним жителем спальні: адже достатній рівень кисню дуже важливий для тривалого і міцного сну. Доглядати за сансев’єрією нескладно: їй потрібен помірний полив і яскраве, але непряме світло.

Лавр
Ця рослина, сушене листя якої часто використовують як прянощі, покращує роботу нервової системи і зменшує головний біль, що сприяє більш якісному сну і швидкому засипанню. Лавр потребує великої кількості вологи, тому його необхідно регулярно і рясно поливати, особливо влітку.

Новини

Господар

Здоров'я