Кращий сайт для жителя села

Морська сіль з магазину: навіщо вона?

Виявляється що така сіль має потужні лікувальні властивості

Інгаляції з морською сіллю. Такі інгаляції дуже ефективні для лікування застуди, бронхіту, ангіни й усіх захворювань носоглотки. Розчинити 2 ст. ложки морської солі в 1 л води й нагрівати на вогні протягом 15 хв. Потім подихати над цим розчином, укрившись рушником: лікуючи носоглотку, вдих роблять носом, а видих ротом, а бронхи — навпаки.
Розтирання з морською сіллю. Для зміцнення імунітету і загартування рекомен¬дується розтирання з морською сіллю: зміша¬ти 2 ст. ложки морської солі, 20 крапель йоду, 1 склянку горілки й 2 склянки води. Наносити на тіло масувальними рухами й розтирати протягом 3-5 хвилин, потім змивати прохо¬лодною водою.
Від сильного кашлю. Соляну пов’язку на¬кладають на спину в ділянці центру запален¬ня. Для її просочення готують сольовий розчин із розрахунку 1 ст. ложка солі на 1 склянку води.
Для полоскання і промивань. Викорис¬тання морської солі для полоскання і про¬мивання горла допоможе усунути багато не¬приємних симптомів застуди. Розчинити 2 ст. ложки морської солі в 2 склянках окропу і остудити до комфортно теплої температури. Після полоскання горла морською сіллю не можна їсти і пити протягом пів години — за цей час морська сіль подіє антимікробно, запо¬бігши подальшому розвитку інфекції.
Солона аптечка. У випадку отруєння по¬трібно випити горілки з сіллю, але якщо ви зо¬всім не переносите алкоголю, можна випити кілька склянок солоної води.
За аденоми, мастопатії потрібно бавов¬няний рушник, складений у 4 шари, змочити у розчині солі, накласти на проблемну зону й залишити на ніч.
За остеохондрозу будь-якого відділу хреб¬та можна робити такі компреси: змішати 1 кг морської солі, 2 ст. ложки сухої гірчиці та 0,5 склянки води і підігріти суміш до 60°С. Комп¬рес накласти на хворе місце й прикрити поліетиленовою плівкою. Тримати до остигання.

Новини

Господар

Здоров'я