Кращий сайт для жителя села

Названо доступний сік, що продовжує життя

Англійські вчені працювали над пошуком ефективного способу запобігання ранньої смерті людини. В ході наукового експерименту ними було виявлено вкрай корисну властивість буряка. Виявляється, що якщо робити свіжовичавлений буряковий сік і вживати його на постійній основі, можна продовжити роки свого життя.
Сік з цього овочу особливо корисно пити людям старшого віку, оскільки буряк сприяє збільшенню виробництва корисних бактерій в ротовій порожнині. Завдяки цьому людина зможе зміцнити кровоносні судини і поліпшити надходження крові в головний мозок.
Дізнавшись про подібні властивості буряка, група фахівців спробувала виявити, яка речовина в складі овочу робить його настільки корисним для літніх людей. Після ряду маніпуляцій їх увага зупинилася на неорганічних нітратах. Людська слина впливає на них так, що вони розщеплюються до оксиду азоту. Саме цей компонент приносить велику користь судинам, що знаходяться в головному мозку. Коли система кровообігу працює в нормальному темпі і без порушень, процес старіння сповільнюється, знижується ризик погіршення когнітивних здібностей.
У науковому експерименті взяло участь 50 осіб пенсійного віку, у яких не було виявлено серйозних проблем зі здоров’ям. Добровольці були розділені на дві групи. Перша група повинна була 1,5 тижні пити сік буряка вранці і ввечері, а другій групі було призначено плацебо. Після завершення основного етапу дослідження, показники здоров’я покращилися саме у представників першої групи. Крім позитивних змін в стані кровоносних судин, у добровольців, які вживали сік, не було стрибків тиску.

Новини

Господар

Здоров'я