Кращий сайт для жителя села

Не купуйте цю рибу! Вона продається скрізь, але її варто було б заборонити!

Ця риба заборонена в бага­тьох країнах Америки і Європи. Рівень умісту хімікатів, бакте­рій, важких металів, гормонів у ній перевищує всі допустимі норми. Мова йде про пангасіус.

Річ у тому, що вирощується ця рибка у В’єтнамі, у річці Ме- конг.

Вона визнана однією з най­більш забруднених на планеті. У ній можна виявити миш’як, токсичні побічні продукти про­мислового виробництва, металеві домішки та ін.

Більше того, глазур, в якій продається пангасі­ус, – це вода, взята з річки Меконг. Хочете скуштувати рибку з гормонами росту? Тоді саме час відправитися за пангасіусом. Склад гор­монів, якими годують рибу, засекречений. Виробники відмовляються надати орга­нам контролю Європи дані про них.

Тільки подумайте: у природних умовах рибі потрібно в чотири рази більше часу, щоб досягти тих же розмірів, які в неволі до­сягаються за допомогою гормо­нальних ін’єкцій та антибіотиків.

Якщо вона така небезпечна, то чому тоді бачимо її на полицях наших супермаркетів? Та тому, що її філе відносно дешеве! Адже за- раз це чи не найголовніший крите­рій у виборі продуктів, чи не так?

Пангасіус не містить жирів оме­га-3 й багатьох інших поживних речовин, які так цінуються в рибі. Незважаючи на пристойний смак, він украй шкідливий для здоров’я, тому не купуйте його, інформує «Ukr.Media».

Новини

Господар

Здоров'я