Кращий сайт для жителя села

Пийте це і будете здорові!

Напої, які обов’язково повинні бути в вашому раціоні

Водний баланс в організмі підтримувати треба всім і завжди. Заради цього потрібно пити чисту воду без жодних добавок. Але тільки нею обмежуватися все ж не варто. Є корисні напої, які обов’язково повинні бути присутніми в раціоні будь-якої людини. Таких можна привести кілька.
Зелений чай. У його складі присутні флавоноїди, поліфеноли і антиоксиданти. Всі ці речовини нейтралізують вільні радикали, які шкідливі організму. За рахунок вживання зеленого чаю можна знизити ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, онкології, а також зміцнити кістки.
М’ятний чай. М’ята не тільки ароматна. У неї є властивість покращувати травлення, приводити його в норму. Та й спазми в м’язах даний напій може знімати, що теж дуже добре, адже вони не особливо приємні.
Молоко. Головне – воно не повинно бути жирним! Коров’яче молоко здатне вгамувати голод на тривалий час, що важливо для того, хто намагається скинути вагу. Також в ньому міститься багато кальцію, який корисний для кісток і робить їх міцними.
Гарячий шоколад. Дуже солодким він не є, за рахунок чого він вже корисний. Гарячий шоколад також здатний піднімати рівень серотоніну. А наявність цього гормону в достатній кількості робить настрій краще, дозволяє людині радіти життю.
Томатний сік. Важливо вживати його без солі, щоб отримувати користь. В томатному соку міститься лікопен. Дана речовина, потрапляючи в організм, уповільнює зростання ракових клітин. Це означає, що онкологічні захворювання розвиватися не будуть.

Новини

Господар

Здоров'я