Кращий сайт для жителя села

Приймати гарячу ванну небезпечно для здоровíя!

Прийняти ванну після довго­го робочого дня, мабуть, святе. Чим же це може бути небез­печно?

Забагато часу. Саме в часі ховається одна з головних небез­пек гарячої ванни. Якщо довго в ній перебуваєте, то це може порушити природну мікрофло­ру. Вода може змити зі шкіри всі корисні мікроби, які захищають організм від інфекцій. До того ж змивається природна жирова змазка, яка забезпечує м’якість і захист. У результаті шкіра стає сухою, зморшкуватою, роздрато­ваною. Екзема – теж часте явище після гарячих ванн. Найбільше перебувати в гарячій воді можна 20 хвилин.

Мийні засоби. Миття супрово­джується використанням різнома­нітних мийних засобів. Виробники намагаються нібито зробити нас красивішими, але лікарі запев­няють, що їх кількість треба об­межити.

Річ у тому, що такі засоби пору­шують природний імунітет шкіри й стають причиною розвитку акне, екземи. До того ж в антибактері­альному милі є компоненти, які здатні зруйнувати абсолютно всі мікроби, у тому числі й корисні. Пересушування шкіри, ранки та інфекційні ураження – ось ще одна небезпека, яка може очіку­вати, якщо використовувати такі засоби.

Мочалка. Вона дійсно ви­користовується для очищення шкіри від бруду, мертвих частинок шкіри. Всі вони залишаються в порах губки, на її поверхні. Потім ви знову використовуєте її разом з усіма бактеріями, які раніше зі­брали зі шкіри.

Якщо враховувати тепле се- редовище, яке зазвичай у гарячій ванні і є, то отримаєте ідеальний «дім» для розмноження бактерій. Тож частіше міняйте мочалку, не рідше одного разу на два місяці.

Висока температура. Вода на межі з окропом – це точно не корисно для організму. Вона по­винна бути комфортно теплою. Інакше можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Новини

Господар

Здоров'я